Corrida Romance Deluxe - слот

Corrida Romance Deluxe - слот

Дата запуску: 2018

Розробник: Wazdan

Жанр: Другие

3.0
Платформи: PC, Смартфоны
Кількість барабанів: 5
Кількість рядів: 3
Кількість ліній: 20

Оновлено: 2023.12.04

Зміст

  Ласкаво просимо до сонячної Іспанії! Час поринути у культурну спадщину країни з WindigoAcademy! Завітайте на справжню кориду, запальний танець фламенко та яскраві танці красунь-іспанок, а заразом і виграти гарні гроші. Все це можна зробити у Corrida Romance Deluxe!

  Corrida Romance Deluxe - ігровий автомат про матадорів та красунь!

  Ігровий автомат був розроблений компанією Wazdan у 2018 році, як продовження Corrida Romance 2013 року. Прекрасний випадок, коли продовження анітрохи не гірше за перший хіт. Крім того, на Corrida Romance Deluxe онлайн провайдер застосував свої найкращі фішки!

  Corrida Romance Deluxe

  Corrida Romance Deluxe показує хороший RTP – 96.15% і рівень волатильності, що настроюється. Це класна функція – часта опція провайдера. Ви самі вибираєте свою частоту ризику та гри. Ігровий автомат має поле 5х3 та 20 виграшних ліній.

  Символи, виплати та бонуси онлайн ігри

  Corrida Romance Deluxe slot має звичайні символи і особливі. При цьому бонусні символи допомагають виграти найбільші гроші! За звичайні символи ви отримаєте хороші виплати, що відповідають рівню волатильності.

  Прості символи гри

  • Гарна жінка;
  • Сеньйор з гітарою;
  • А;
  • До та Q;
  • J, 10 та 9.

  Жінка допоможе вам виграти до 50 разів більше, ніж ви встановили! Сеньйор виграє для вас до 10 разів більше ставки. Картковий туз коштує суму до 7.5 разів більше від поставленого. Король і Жінка принесуть до 5 разів більше, інші карткові символи – до 2.5 разів більше ставки.

  Бонусні символи гри

  • Матадор у капелюсі (Вайлд)
  • Чорний бик (Скеттер)
  • Подушка з дротиками (Множник)

  Матадор - це вайлд гри Corrida Romance Deluxe онлайн! Він виконує своєрідну роль джокера гри. Він може замінити собою будь-які прості символи гри. Також Вайлд чудово оплачується – до 250 разів більше за вашу ставку!

  Скеттер здатний активувати безкоштовні обертання. Для цього достатньо мати на полі 3 і більше символів з Биком, і після цього ви отримаєте 10 фриспінів. Також під час фриспінів можна активувати 2-кратний множник! Для цього під час безкоштовних обертань достатньо побачити символ Дротику.

  Загальна думка про Corrida Romance Deluxe слот

  Дуже гідне оновлення старого слота! Такий ігровий автомат підійде як новачкам, так і досвідченим хайролерам. Здорово, що в Corrida Romance Deluxe онлайн розробники додали багато функцій сучасних слотів цього провайдера, наприклад - рівень волатильності, що налаштовується.

  Samsonov Roman
  Роман Самсонов Автор та редактор Windigo Academy
  Досвідчений гравець онлайн казино. Інтерес до гемблінгу прокинувся після того, як 2014 року він випадково зірвав джекпот у відео-покері. Працює у сфері журналістики з 2006 року. Основний напрямок – гонзо журналістика, відвідування спортивних заходів, футбольних матчів.

  Інші ігрові автомати

  Поділитися цим матеріалом у соціальних мережах:
  vpn image

  Для гри перевір VPN